Anasayfa / Gündem / Bilge Nesil UNCCD’ye Akredite Oldu

Bilge Nesil UNCCD’ye Akredite Oldu

Birleşmiş Milletler Çölleşmeyle Mücadele Taraflar Konferansı tarafından akredite olan Hükümet dışı Organizasyonlar, Sivil Toplum Organizasyonlar ve Özel Sektör Temsilcileri belirtilmiştir.

UNCCD COP13’de alınan karar gereği başvurumuz kabul edilmiştir. Bunun yanında UNCCD’den gelen mektuba göre “Wise Generation Youth, Informatics, Art And Tourism Association” olarak İngilizcesi ile akredite olduğumuz belirtilmiştir. Bundan sonra başta Sındırgı’mız olmak üzere gerekli tüm alanlarda çölleşmeyle mücadele ve arazi tahribatına karşı çalışmalar yapacaktır. Böylece ilçemizi ve coğrafyamızı tüm dünyada savunacağız.

Karar Metni; http://www2.unccd.int/sites/default/files/sessions/documents/2017-09/ICCD_COP%2813%29_17-1714932E.pdf


Birleşmiş Milletler Çölleşmeyle Mücadele Taraflar Konferansı tarafından akredite olan Hükümet dışı Organizasyonlar, Sivil Toplum Organizasyonlar ve Özel Sektör Temsilcileri belirtilmiştir. UNCCD COP13’de alınan karar gereği başvurumuz kabul edilmiştir. Bunun yanında UNCCD’den gelen mektuba göre “Wise Generation Youth, Informatics, Art And Tourism Association” olarak İngilizcesi ile akredite olduğumuz belirtilmiştir. Bundan sonra başta Sındırgı’mız olmak üzere gerekli tüm alanlarda çölleşmeyle mücadele ve arazi tahribatına karşı çalışmalar yapacaktır. Böylece ilçemizi ve coğrafyamızı tüm dünyada savunacağız. Karar Metni; http://www2.unccd.int/sites/default/files/sessions/documents/2017-09/ICCD_COP%2813%29_17-1714932E.pdf
. - 100%

100%

.

User Rating: 5 ( 1 votes)

Yazar: Mustafa Çetin

Mustafa Çetin
Mustafa Çetin, Orman ve Su İşleri Bakanlığında 'Orman Yüksek Mühendisi' olarak çalışmaktadır. Ormancılığın SosyoEkonomisi ve kırsal kalkınmayla ilgilenmekte olup Doğa ve Sındırgı yazıları ile Sindirgida.com sayfamıza katkı sağlayacaktır. Kendisinin Sındırgı ve çevresini tanıtan anlatan "Bir İlçede Tarih, Kültür ve Tabiat; Sındırgı" kitabı mevcuttur.

Dikkatini Çekebilir

Kahve ile İlgili Sözler

Kahve ile İlgili Sözler – Kahve Sözleri, Kahve ve Dostluk Sözleri, Kahve ile İlgili Resimli …