Anasayfa / Gündem / Meydanda Otomobille Motosiklet Kafa Kafaya Çarpıştı

Meydanda Otomobille Motosiklet Kafa Kafaya Çarpıştı

Dün gece ilçemizde meydana gelen trafik kazasında, biri ağır 2 kişi yaralandı. İsmail Aydın’ın (24) kullandığı 10 ZR 106 plakalı motosikletle sürücüsü belirlenemeyen 10 ZF 515 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmadan sonra 10 ZF 515  plakalı araç sürücüsünün kaçtığı belirtildi. Kazada, motosiklet sürücüsü İsmail Aydın ve motosiklette bulunan Kadir Durgun (23) yaralandı. Yaralılar Sındırgı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağlık durumu ağır olan Kadir Durgun, Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.İlçemizde motosiklet kullanımı çok fazla olmasından ötürü meydana gelen kazalarda çoğaldı. Motosiklet kullanıcılarını dikkatlı olması konusunda uyarıyoruz..

Motorsiklet x Otomobil Kazasının Mobese Görüntüleri

Yazar: Süleyman Çetin

Süleyman Çetin
Sındırgı'da doğup büyümüş, Kendini geliştirmek ve memleketine daha iyi hizmet edebilmek için uzaklara, Balıkesir'den çook uzaklara, gurbete gitmiş Balıkesir sevdalısı bir Mühendis.. "Doyduğum yer değil, SEVDALI OLDUĞUM BALIKESİRDİR VATANIM" demiş ve almış kalemini başlamış yazmaya..

Dikkatini Çekebilir

100 Yıl Önceki Hemşehrilerimiz: Sındırgı Rumları

Sındırgı ilk bakışta hiç fark edilmez, başka kasabalar gibi gözükür. Ayrımsamak için kirpikleri ön kabullere …

5 yorumlar

 1. Avatar
  yaşar bozkır

  nıye motor surucuerını uyarıyorsunuz arkadas arabanın hıcmı sucu yok nıye motorları tarfıkte saymıyorsunuz

 2. Avatar

  kardeşim hep suçlu motor sürenlerdemiyo kamerada belli işte adam soldan gliyor arabaclarda hiçmi suç yok

 3. Avatar

  motor arabanın yoluna gırmıs gıbı o yuzden bence motorda suc

 4. Avatar

  Allah acil şifa versin. Ambulans 1dk sonra olay yerinde oluyor bu arada, helal olsun. Allah Sındırgı’dan kaza haberi duyurmasın artık 🙁

 5. Avatar
  Abdullah kahraman

  meydam ve akhisar caddesine acilen bir düzenleme yapılmalı. yol bölünebilir. yada ışıklandırma düzenlemesi yapılabilir.akhisar köprüsünün seviyesi düşürülerek derenin üstünü kapatıp meydan yapılabilir. hem yeşil alan ve parka ihtiyaç var o bölgede.