Anasayfa / Gündem / Sındırgının Çılgın Projelerinden ” KANAL PARK ” Yapılıyor

Sındırgının Çılgın Projelerinden ” KANAL PARK ” Yapılıyor

Sındırgıda.com  Bilge Nesil olarak 2 yıl önce  şubat 2013 te yerel seçimler öncesinde sitemizde yayınladığımız ve bizzat Belediye başkanı olarak seçilen Ekrem YAVAŞ’a sunduğumuz ‘’Sındırgının Çılgın Projeleri’’nden ‘’ Kanal Park ‘’ yapılıyor. Kanal park ismi olarak fikrini sunduğumuz Sındırgı ana sulama kanalı etrafına aynen proje fikrinde sunduğumuz gibi proje Kültür ve turizm bakanlığının katkılarıyla Sındırgı belediyesi tarafından uygulanıyor. Proje fikrimizi dikkate alan Sındırgı Belediyesi ni tebrik ediyoruz.

Hatta parkın ismi olarak Sındırgımızın eski ismini yeni nesil bilsin, öğrensin diye KORUKÖY KANAL PARK projesi olarak düşünmüştük..

İşte yerel seçimler öncesinde proje fikri olarak Sındırgıda.com da yayınladığımız Sındırgının Çılgın Projeleri..
http://sindirgida.com/sındırgının-çılgın-projeleri-bölüm-1/ 

Sındırgı yeni fikirlerle gelişecek, güzelleşecek..

Sındırgının Çılgın Projeleri (Bölüm 1) (4)

 

Yazar: Süleyman Çetin

Süleyman Çetin
Sındırgı'da doğup büyümüş, Kendini geliştirmek ve memleketine daha iyi hizmet edebilmek için uzaklara, Balıkesir'den çook uzaklara, gurbete gitmiş Sındırgı sevdalısı bir Mühendis.. "Doyduğum yer değil Doğduğum Yerdir Vatanım" demiş ve almış kalemini başlamış yazmaya..

Dikkatini Çekebilir

Tilki ile Leylek Masalı [Bir de Bu Haliyle Okuyalım]

Tilki ile leyleğin arkadaşlığını bilmeyeniniz yoktur. Tilki ile Leylek Masalı, bunun en farklı örneklerinden biri. Çok …