Anasayfa / Sındırgı Tanıtım / Değerlerimiz / Sındırgı’nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR’ın Vefatının Yıldönümü

Sındırgı’nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR’ın Vefatının Yıldönümü

 Sındırgı’da Bilge Nesillerin Yetişmesine En Büyük Destek Remzi Çakar’dandı
Bilge Nesillerin en büyük destekçisi, Bilge Nesiller Gençlik olarak gurur duyduğumuz, manevi koruyucumuz, Bilge Nesillerin büyük babası, hayırsever iş adamı, atamız, değerli büyüğümüz Remzi ÇAKAR geçtiğimiz sene bugün ebediyete intikal etti. İsmi hep Sındırgı’da yetişen Bilge Nesillerce yaşatılacak. ”İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” ve ”Millete hizmet eden o milletin efendisidir” Hadis-i Şeriflerince Allah kendilerine bol bol rahmet versin.

Remzi Çakar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ve Sındırgı Remzi Çakar Bilgi Evi’nin kurucusu, Sındırgı’nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR’ın vefatının bugün yıldönümü.

İnnalillahi ve inne ileyhi raciun – Şüphesiz Biz Allah’tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O’nadır.” Bakara Suresi 156. Ayet

 

 Sındırgı'da Bilge Nesillerin Yetişmesine En Büyük Destek Remzi Çakar'dandı Bilge Nesillerin en büyük destekçisi, Bilge Nesiller Gençlik olarak gurur duyduğumuz, manevi koruyucumuz, Bilge Nesillerin büyük babası, hayırsever iş adamı, atamız, değerli büyüğümüz Remzi ÇAKAR geçtiğimiz sene bugün ebediyete intikal etti. İsmi hep Sındırgı'da yetişen Bilge Nesillerce yaşatılacak. ''İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır'' ve ''Millete hizmet eden o milletin efendisidir'' Hadis-i Şeriflerince Allah kendilerine bol bol rahmet versin. Remzi Çakar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin ve Sındırgı Remzi Çakar Bilgi Evi'nin kurucusu, Sındırgı'nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR'ın vefatının bugün yıldönümü. İnnalillahi ve inne ileyhi raciun - Şüphesiz Biz Allah'tan Geldik ve…
Allah Rahmet Eylesin! - 100%

100%

Allah Rahmet Eylesin!

User Rating: 5 ( 1 votes)

Yazar: Muhammet Asil Çetin

Muhammet Asil Çetin
Ekonomist ve Mimar olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.

Dikkatini Çekebilir

Yeryüzü Melekleri, Stajyer Proje Koordinatörlerini Arıyor..

Yurt içinde ve Yurt dışında çeşitli çalışmalar yürüten Yeryüzü Melekleri Derneği; kadınlar ve gençler başta …