Anasayfa / Gündem / Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günleri

Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günleri

Sındırgılıları Sanat ile Buluşturmak Üzere 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günlerinde yerimizi aldık

 

Sındırgı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgi Evi Merkezimiz, Bilge Nesil Gençlik Ekibi olarak  ‘Balıkesir’in Güneydoğusu Geleceğe Açılıyor’ karma sergisiyle 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür e Sanat Günlerinde huzurlarınıza çıktık. Bizim ve gençlerimizle hazırladığımız Karma Sergimiz Bilgi Evi Merkezi ve Festival alanında taktirlerinize arz olundu. Sındırgı insanı en güzeline layık.

Bilge Nesil Gençlik olarak festival onursal başkanı Sındırgı Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş ve beraberindeki heyetten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur, Sındırgı Kaymakamı Sayın Ercan Ateş, Bigadiç Belediye Başkanı Sayın İsmail Avcu’ya güzel bir sunum yaptık. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur’a taktim edilen hat sanatıyla süslenmiş tabak esnaf tarafından da ilgi gördü.

 

Sındırgılıları Sanat ile Buluşturmak Üzere 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günlerinde yerimizi aldık   Sındırgı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgi Evi Merkezimiz, Bilge Nesil Gençlik Ekibi olarak  'Balıkesir'in Güneydoğusu Geleceğe Açılıyor' karma sergisiyle 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür e Sanat Günlerinde huzurlarınıza çıktık. Bizim ve gençlerimizle hazırladığımız Karma Sergimiz Bilgi Evi Merkezi ve Festival alanında taktirlerinize arz olundu. Sındırgı insanı en güzeline layık. Bilge Nesil Gençlik olarak festival onursal başkanı Sındırgı Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş ve beraberindeki heyetten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Edip Uğur, Sındırgı Kaymakamı Sayın Ercan Ateş, Bigadiç Belediye Başkanı Sayın İsmail Avcu’ya güzel…
Puanla! - 97%

97%

..

User Rating: Be the first one !

Yazar: Muhammet Asil Çetin

Ekonomist ve Mimar olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.

Dikkatini Çekebilir

Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesinin 25.Yılını Kutluyoruz

Bu yıl yani 2019 Çölleşmeyle Mücadele Sözleşmesinin kabulünün 25. yıl (1994-2019) olması münasebetiyle önemli bir …