Anasayfa / İptal ve İade

İptal ve İade

İade Koşulları

Sindirgida.com’ dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünün deneme haricinde kullanılmamış olması gerekmektedir.

Bunların aksi durumlarda ve/veya belirtilen iade süresi dolan ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin, iade ve değişim işlemleri yapılmamaktadır.

İade gönderiniz bize ulaştığında, incelendikten sonra sizlere sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3 gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve sindirgida.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden sindirgida.com sorumlu olmamaktadır.Ayrıntılı bilgi için müşteri destek hizmetlerini arayabilir yada hediyelik@sindirgida.com e-mail adresinden bilgi talep edebilirsiniz.

Değişim Koşulları

İadeniz tarafımıza ulaştığında sizlere dönüş yapılarak bilgi verilmektedir.İade tutarınızın altında verilen siparişlerde değişim sağlanmamaktadır.İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı verilen siparişlerde herhangi bir ücret ödenmemektedir. İade ve değişim durumlarında kargo masrafları göndericiye aittir.