Anasayfa / Sındırgı’da Yaşam Projesi

Sındırgı’da Yaşam Projesi

Sındırgı’da Yaşam Olarak Misyon ve Vizyonumuz;

Sındırgı’da veya Sındırgı’dan çok uzaklarda yaşayan, Sındırgı’ya gönülden bağlı kişilerin oluşturduğu bu sitenin amacı özlem ve sıla hasretini gidermek, ortak yaşama alanımız olan SINDIRGI’mız için yapılması gerekenleri, günlük Sındırgı haberlerini paylaşmaktır.. Sitemizde fikir ve düşüncelere karşılıklı saygı esastır.
Fikir çeşitliliği ve farklı yazıların yazılması desteklenir. Site yazarları kendi yazılarından sorumludur, site editörü sorumluluk kabul etmez.. Kişisel haklara saygılı olmalı ve medeni davranış biçimi örnek alınmalı. Site yazarları yazılarındada seçici olmalı, yazı konusunun Sındırgı veya Sındırgılılara ait bir konuda olmasına dikkat edilmelidir.. Sitede reklam yazı yazmak, siyasi parti, siyasi görüş ve düşünceleri empoze etmek, uygun değildir sitemiz portal bir sitedir sonuç olarak. Eğer ağır hakaretler yazılırsa şikayet alındığında site editörü yazıyı kaldırabilme yetkisine sahiptir. Bu kapsamda uzun uğraş sonucu ortaya çıkan bu sitemiz ilçemiz halkına ve gurbetteki Sındırgı severlere hayırlı olsun..

Sındırgıda Yaşam Logo – Logotip (Logotype) [PNG]
SINDIRGIDA YAŞAM : Balıkesir Sındırgı ilçesinin dijital hafızası olarak kurulmuştur. Doğal Şehir Rehberi niteliğinde Sındırgı’ya ait güncel popüler kültür, haber, turizm rehberi konularında bilgiler ve yöresel hediyelik ürünler bulabileceğiniz Bilge Nesil Gençlik Derneği’ne ait sivil toplum girişimidir.