Anasayfa / Köşe Yazarları

Köşe Yazarları

Sen de ” Köşe Yazarı Ol ” ve Fikirlerini Herkes ile Paylaş !..Köşe Yazarı ol fikrini paylaş-Sindirgida.com_

 • Süleyman Çetin

  Süleyman Çetin

  Sındırgı'da doğup büyümüş, Kendini geliştirmek ve memleketine daha iyi hizmet edebilmek için uzaklara, Balıkesir'den çook uzaklara, gurbete gitmiş Balıkesir sevdalısı bir Mühendis.. "Doyduğum yer değil, SEVDALI OLDUĞUM BALIKESİRDİR VATANIM" demiş ve almış kalemini başlamış yazmaya..
 • Adem Aydın

  Adem Aydın

  Halkla İlişkiler, Sındırgıda.com yazarı...
 • Muhammet Asil Çetin

  Muhammet Asil Çetin

  Ekonomist olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Gençlik Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.
 • Ayşegül

  Ayşegül

  Merhabalar, adım Ayşegül, okumayı daha çok severim lakin yazmayı da denemek istedim ve böyle başladı benim burada yazarlık serüvenim. Fotoğraf çekmeyi çekilmekten daha çok sevdiğim gibi 10 okuyup 1 yazı yazacağım. Umarım beğenirsiniz :)
 • Bilge Seramik ve Sanat Atölyesi

  Bilge Seramik ve Sanat Atölyesi

  Dezavantajlı gruplar ile çalışıp sanatı ve zanaati bir arada yorumlayarak üretime teşvik eden ve istihdam sağlayan bir sosyal girişim.
 • Mustafa Çetin

  Mustafa Çetin

  Mustafa Çetin, Orman ve Su İşleri Bakanlığında 'Orman Yüksek Mühendisi' olarak çalışmaktadır. Ormancılığın SosyoEkonomisi ve kırsal kalkınmayla ilgilenmekte olup Doğa ve Sındırgı yazıları ile Sindirgida.com sayfamıza katkı sağlayacaktır. Kendisinin Sındırgı ve çevresini tanıtan anlatan "Bir İlçede Tarih, Kültür ve Tabiat; Sındırgı" kitabı mevcuttur.
 • Avatar

  Fatih Bozkurt

  Tarihi ve Arkeolojik konular ilgimi çeker. Bu konudaki bilgilerimi, bizzat işittiğim ilginç Arkeoloji hikayelerini Sındırgı'da Yaşam okuyucularıyla paylaşmayı planlıyorum. Takip edin.
 • Fatma Yaşar

  Fatma Yaşar

  Şair ve Yazar Fatma Yaşar, 20.10.1979 Çanakkale Yenice Bağlı Köyü doğumlu. Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde Mali Hizmetler Müdürü olarak çalışmakta. Akdeniz üniversitesi Harita Kadastro,Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu. Ayrıca Anadolu Üniversitesi Edebiyat bölümüne devam etmekte. Temmuz 2014 yılında YÜREĞİMDEN ESİNTİLER adlı şiir kitabı okuyucuyla buluştu. Sidelya adlı şiiriyle 4. Uluslararası Cengiz AYTMATOV şiir yarışmasında mansiyon ödülü kazandı.
 • Hakan N.

  Hakan N.

  Yüreğilli Kitap okumayı ve şiir yazmayı seven, İstanbul'da 657'ye tabi memurum.
 • Mustafa Çekmez

  Mustafa Çekmez

  Bilge Nesil Gençlik Bilişim Grubu Koordinatörü​
 • Dr. Merve Nur Eren

  Dr. Merve Nur Eren

  Adnan Menderes Üniversitesinden Genç Hekim Adayı.
 • Mustafa Turgun

  Mustafa Turgun

  İngilizce Öğretmenliği mezunu olup Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yapmaktadır. Müslümanların, kadim Milletimizin ve Memleketimizin acizane sesi ve neferi olabilmek için öğrenmeyi, yaşamayı ve yaşatmayı ilke edinmiştir.
 • Nefise Kadıoğlu

  Nefise Kadıoğlu

  Sındırgı Haber Gazetesinde editör - yazar olarak çalıştım. Yeryüzü Melekleri Derneği başkan yardımcısı olarak Bilge Seramik ve Sanat Atölyesinde ve Sındırgı Kitap Kafe sosyal girişim projelerinde yer aldım. Güncel yazılarımı Sındırgı'nın Dijital Hafızası olan Sındırgı'da Yaşamdan takip edebilirsiniz. Sındırgı bizim memleketimiz.
 • Tolga Yavaş

  Tolga Yavaş

  Genç Kalemim
 • Bilge Nesiller Enstitüsü

  Bilge Nesiller Enstitüsü

  Balıkesir merkezli kurulan ‘Bilge Nesiller Enstitüsü’ özellikle Balıkesir ve çevresinde başta olmak üzere çeşitli çalışmalar ve projeler yapmak vazifesi ile kültürel ve tarihi değerleri gözeterek, akılcı, dinamik, itibarlı, etik değerlere bağlı, güçlü ve dinamik bir Sivil Toplum Kuruluşu ufkuyla hareket eder.
 • Fatma Bayram

  Fatma Bayram

  Sındırgılı olup Manisa/Soma’da doğmuştur. Pamukkale Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümünde okumaktadır. Yeni yerler keşfetmeyi, fotoğraflamayı, geri dönüşüm sanatı ile uğraşmayı ve kitap okumayı sevmektedir. Sındırgı’ya dair uzmanlık alanı olan şehircilik ile ilgili konuları ele alarak yazılarına ve çalışmalarına yer verecektir.