Anasayfa / Gündem / Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günleri

Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günleri

Sındırgılıları Sanat ile Buluşturmak Üzere 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günlerinde yerimizi aldık

Sındırgı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgi Evi Merkezimiz, Bilge Nesil Gençlik Ekibi olarak  ‘Balıkesir’in Güneydoğusu Geleceğe Açılıyor’ karma sergisiyle 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günlerinde huzurlarınıza çıktık. Bizim ve gençlerimizle hazırladığımız Karma Sergimiz Bilgi Evi Merkezi ve Festival alanında taktirlerinize arz olundu. Sındırgı insanı en güzeline layık.

Bilge Nesil Gençlik olarak festival onursal başkanı Sındırgı Belediye Başkanımız ve beraberindeki heyetten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, Sındırgı Kaymakamı , Bigadiç Belediye Başkanı’na güzel bir sunum yaptık. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı’na taktim edilen hat sanatıyla süslenmiş tabak esnaf tarafından da ilgi gördü.

 

Sındırgılıları Sanat ile Buluşturmak Üzere 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günlerinde yerimizi aldık Sındırgı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgi Evi Merkezimiz, Bilge Nesil Gençlik Ekibi olarak  'Balıkesir'in Güneydoğusu Geleceğe Açılıyor' karma sergisiyle 17. Uluslararası Sındırgı Yağcıbedir Halı, Kültür ve Sanat Günlerinde huzurlarınıza çıktık. Bizim ve gençlerimizle hazırladığımız Karma Sergimiz Bilgi Evi Merkezi ve Festival alanında taktirlerinize arz olundu. Sındırgı insanı en güzeline layık. Bilge Nesil Gençlik olarak festival onursal başkanı Sındırgı Belediye Başkanımız ve beraberindeki heyetten Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, Sındırgı Kaymakamı , Bigadiç Belediye Başkanı'na güzel bir sunum yaptık. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı’na taktim edilen hat sanatıyla…
Puanla! - 97%

97%

..

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

Yazar: Muhammet Asil Çetin

Ekonomist olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Gençlik Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.

Dikkatini Çekebilir

Emendere Termal Suyunun Özellikleri

Balıkesir merkeze 63 , Sındırgı ilçe merkezine 2 km mesafede Sındırgı’nın Emendere Mahallesinde bulunan Termal …