Anasayfa / Bilge Nesil / BİLGE NESİL’DEN SINDIRGI’DA GENÇLİK PROJESİ

BİLGE NESİL’DEN SINDIRGI’DA GENÇLİK PROJESİ

Bilge Nesil Enstitüsü’nün koordinatörlüğünde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 finanse ettiği ve Sındırgı Belediyesi’nin destekleriyle ‘’Sağlıklı Gençler, Bilge Nesiller İçin, Gençlik Sanat ve Spor Merkezi” projesi başlıyor. Sındırgı’da 8 yıldır gençlik, sanat ve turizm faaliyetleri olan Bilge Nesiller tarihi konakta faaliyetlerine davet ediyor.

Doğal Şehir Sındırgı’da gençlerin becerilerini, kariyerlerini ve heyecanlarını geliştirmek amaçlanmaktadır ve bir dizi faaliyet yapılacaktır. Kariyer eğitimleri, sportif faaliyetler, yarışmalar, sanat kursları, yurtiçi-yurtdışı geziler, piknik ve doğa gezileri, gönüllülük faaliyetleri gibi çeşitli aktiviteler olacak. Dezavantajlı durumda olan 18- 29 yaş aralığındaki ve Sındırgı ile ilgili olan gençler hedef kitledir. Sındırgı’da ikamet ediyor olmak, Sındırgı’da okuyor olmak yada en az 15 gün Sındırgı’da kalabilecek olmak gerekmektedir.

Yüz yüze ve çevrimiçi eğitimlerin olacağı projeye başvurular www.sindirgida.com sitesindeki çevrimiçi form ile başvurulacaktır.

Bilge Nesil Gençlik, Sındırgı’da ki tarihi konakta 8 yıldır gençlik, sanat ve turizm faaliyetleri yapıyor ve yeni projeye davet ediyor.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız

Yazar: Bilge Nesil Enstitüsü

Balıkesir merkezli kurulan ‘Bilge Nesil Enstitüsü’ özellikle Balıkesir ve çevresinde başta olmak üzere çeşitli çalışmalar ve projeler yapmak vazifesi ile kültürel ve tarihi değerleri gözeterek, akılcı, dinamik, itibarlı, etik değerlere bağlı, güçlü ve dinamik bir Sivil Toplum Kuruluşu ufkuyla hareket eder. Sındırgı Araştırmaları için Takipte Kalın!

Dikkatini Çekebilir

Bilge Nesil Gençlik Derneği, Seramik Markası Oluşturdu

Bilge Nesil Gençlik Bilişim Sanat ve Turizm Derneği bünyesinde kurulan BİLGE Seramik & Sanat sosyal …