Anasayfa / Gündem / Meydanda Otomobille Motosiklet Kafa Kafaya Çarpıştı

Meydanda Otomobille Motosiklet Kafa Kafaya Çarpıştı

Dün gece ilçemizde meydana gelen trafik kazasında, biri ağır 2 kişi yaralandı. İsmail Aydın’ın (24) kullandığı 10 ZR 106 plakalı motosikletle sürücüsü belirlenemeyen 10 ZF 515 plakalı otomobil kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmadan sonra 10 ZF 515  plakalı araç sürücüsünün kaçtığı belirtildi. Kazada, motosiklet sürücüsü İsmail Aydın ve motosiklette bulunan Kadir Durgun (23) yaralandı. Yaralılar Sındırgı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağlık durumu ağır olan Kadir Durgun, Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.İlçemizde motosiklet kullanımı çok fazla olmasından ötürü meydana gelen kazalarda çoğaldı. Motosiklet kullanıcılarını dikkatlı olması konusunda uyarıyoruz..

Motorsiklet x Otomobil Kazasının Mobese Görüntüleri

Yazar: Süleyman Çetin

Sındırgı'da doğup büyümüş, Kendini geliştirmek ve memleketine daha iyi hizmet edebilmek için uzaklara, Balıkesir'den çook uzaklara, gurbete gitmiş Balıkesir sevdalısı bir Mühendis.. "Doyduğum yer değil, SEVDALI OLDUĞUM BALIKESİRDİR VATANIM" demiş ve almış kalemini başlamış yazmaya..

Dikkatini Çekebilir

KÖYDE ÇÖP OLMAZ

Köy yaşamında israf ve atık kavramları neredeyse yoktur. Her şey doğaya saygı ve sürdürülebilirlik anlayışıyla …

5 yorumlar

  1. yaşar bozkır

    nıye motor surucuerını uyarıyorsunuz arkadas arabanın hıcmı sucu yok nıye motorları tarfıkte saymıyorsunuz

  2. kardeşim hep suçlu motor sürenlerdemiyo kamerada belli işte adam soldan gliyor arabaclarda hiçmi suç yok

  3. motor arabanın yoluna gırmıs gıbı o yuzden bence motorda suc

  4. Allah acil şifa versin. Ambulans 1dk sonra olay yerinde oluyor bu arada, helal olsun. Allah Sındırgı’dan kaza haberi duyurmasın artık 🙁

  5. Abdullah kahraman

    meydam ve akhisar caddesine acilen bir düzenleme yapılmalı. yol bölünebilir. yada ışıklandırma düzenlemesi yapılabilir.akhisar köprüsünün seviyesi düşürülerek derenin üstünü kapatıp meydan yapılabilir. hem yeşil alan ve parka ihtiyaç var o bölgede.