Anasayfa / Eğitim ve Bilişim / Sındırgı Bilgi Evi’nde Proje Kapsamında Etkinlikler Devam Ediyor.

Sındırgı Bilgi Evi’nde Proje Kapsamında Etkinlikler Devam Ediyor.

Balıkesir’in Güneydoğusu Geleceğe Açılıyor projesi kapsamında ‘Geleneksel Sanat Etkinlikleri’ devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Sındırgı İlçesini Geliştirme Derneği ile birlikte yaptığımız projemizle gençlerimizin sadece büyükşehirlerde bulabilecekleri sanat faaliyetleri Sındırgı ilçe merkezinde bulunan Remzi Çakar Bilgi Evinde her hafta yapılmaktadır. Kaligrafi, ebru, hüsn-ü hat, minyatür, resim, karikatür alanlarında her hafta yapılan etkinliklerde bu hafta ebru sanatının incelikleri anlatıldı.

Bakanlığın desteklediği projeye göre Ankara Eskişehir İstanbul gezi programları, piknik gibi aktiviteler düzenlenecektir. Proje hızlı okuma ve kariyer planlama için eğitimler içermektedir. Güncel kitaplarımızla gençlerin kitap okumalarının önünün açılması hedeflenmektedir. Muhammet Çetin tarafından yürütülen proje 7 ay sürecektir.

Bilgi Evi Remzi Çakar ”Bilge Nesiller İçin” bölgedeki dezavantajlı gençlere ve tüm halka hizmet etmektedir.sındırgı

Yazar: Muhammet Asil Çetin

Ekonomist olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Gençlik Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.

Dikkatini Çekebilir

Yeryüzü Melekleri, Stajyer Proje Koordinatörlerini Arıyor..

Yurt içinde ve Yurt dışında çeşitli çalışmalar yürüten Yeryüzü Melekleri Derneği; kadınlar ve gençler başta …