Anasayfa / Kültür ve Sanat / Sındırgı Meslek Yüksek Okulu Sinemalarda

Sındırgı Meslek Yüksek Okulu Sinemalarda

Sındırgı Belediyesi Kültürel ve Sosyal etkinlikler çerçevesinde dün Sındırgı MYO öğrencilerini sinemaya götürdü. 250 Kişilik öğrenci ile dün saat 17:00′da Cumhuriyet meydanından otobüsler Balıkesire doğru hareket etti. Öğrenciler Balıkesir Yaylada sinema salonunda, başrollerini Ata Demirer ve Demet Akbağ‘ın paylaştığı ”EYVAH EYVAH 3” filmini izledi. Öğrencileri bu etkinlikte Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul ve Sındırgı MYO öğretim görevlileride yalnız bırakmadı.

Sındırgı Meslek Yüksek Okulu Sinemalarda
Sındırgı MYO öğrencileri yapılan etkinlikten oldukça memnun kaldılar.  Öğrenciler kendilerini unutmayan ve her fırsatta yanlarında olan Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul‘a teşekkürlerini ilettiler. Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul ”Sındırgı Belediyesi olarak bu  yıl bir çok sosyal ve kültürel etkinlik gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. Dün Sındırgı MYO öğrencilerimizi sinemaya götürdük ve güzel vakitler geçirdik. Öğrencilerimiz bizim ilçemizde misafirlerimiz, onları aileleri bizlere emanet ettiler, bizler de onlara en iyi şekilde misafir perverliğimizi göstermeliyiz. Dün etkinliğimize katılan öğrencilerimize ve öğretim görevlilerine çok teşekkür ederim. Etkinliklerimiz bundan sonra tüm hızıyla devam edecek”dedi.

Yazar: Süleyman Çetin

Sındırgı'da doğup büyümüş, Kendini geliştirmek ve memleketine daha iyi hizmet edebilmek için uzaklara, Balıkesir'den çook uzaklara, gurbete gitmiş Balıkesir sevdalısı bir Mühendis.. "Doyduğum yer değil, SEVDALI OLDUĞUM BALIKESİRDİR VATANIM" demiş ve almış kalemini başlamış yazmaya..

Dikkatini Çekebilir

Yörüklerde Duşak Kesme Geleneği

Yörüklerde “duşak kesme” töreniBebeklerin ilk adımlarını düz basacağına, hayat yolundaki adımlarını doğru atacağına ve her …