Anasayfa / Sındırgı Tanıtım / Değerlerimiz / Sındırgı İçin Anlamlı Bir Silüet

Sındırgı İçin Anlamlı Bir Silüet

Sındırgı belediyesinin tasarlattığı çalışmayı derneğimizin ve web sitemizin tasarımcı ekibi daha da arttırdı ve yeni birçok imge ekledi. İlk haline göre daha da güzel oldu ve bizce GERÇEK SINDIRGI’yı yansıtmakta. Silüette Yağcıbedir üzerinde;

Kışla(1), pehlivan(2), Cüneyt Köprüsü(3), rum evleri(4), Şerif Paşa Camisi(5), Sındırgı girişindeki çınarlar(6), atlı cirit oyunumuz(7), antika çarşısı(8), yörük efeler(9), kemer köprüsü(10), olta balıkçılığı(11), Ulus dağı(12), Çaygören barajı(12*), yamaç paraşütü(12**), meydan saat kulesi(13), Atatürk silüeti(14), eski belediyenin üstündeki leylekler(15), tütünümüz(15*), Emendere Eman termali (16), kuvayı milliye anıtı(17), jeotermal suyu(18) simgeleri ile Sındırgı genel olarak anlatıldı.

(+ Meşhur kertil çamları kışladan önce simgelenmiştir.)

*

 

 

Yazar: Muhammet Asil Çetin

Muhammet Asil Çetin
Ekonomist ve Mimar olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.

Dikkatini Çekebilir

“Çiçeklerle Hoş Geçin, Balı İncitme Gönül” Diyen Sındırgılı Bir Kadın

İnsanoğlu var olduğundan bu yana yaşamını devam ettirmek için üretti. Doğada yaşamını sürdüren insan, sofrasında …