Anasayfa / Spor ve Gençlik / ŞAMPİYON Sındırgı BelediyeSpor

ŞAMPİYON Sındırgı BelediyeSpor

Sındırgı Belediyespor, Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi.

Sındırgı Belediyespor, Süper Amatör Ligi şampiyon bitirerek Bölgesel Amatör Lige yükseldi. Sındırgı ilçesinde Atatürk Stadyumu’nda Susurluk Belediye Spor’u ağırlayan Sındırgı Belediye Spor, mücadeleyi 3 -0 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti. Maç sonunda kupa töreni düzenlendi. Balıkesir Futbol İl Temsilcisi Erol Kılıç, şampiyonluk kupasını Sındırgı Belediyespor kaptanı Mustafa Karagülle’ye verdi.

Kaptan Karagülle, kupayı Sındırgı Belediyespor Başkanı Özgür Gürcan’a, Gürcan da kupayı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’a verdi. Başkan Gürcan, “Sezona başlarken kupayı almak için söz vermiştik. Bugün sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sezon boyunca kimi zaman sevindik, kimi zaman üzüldük, ama analarımızın duasıyla, akıncıların desteğiyle zor günleri atlattık ve şampiyon olarak BAL Ligine çıkıyoruz. Bizi her zaman destekleyen taraftarımıza ve sahada mücadele eden futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar: Süleyman Çetin

Sındırgı'da doğup büyümüş, Kendini geliştirmek ve memleketine daha iyi hizmet edebilmek için uzaklara, Balıkesir'den çook uzaklara, gurbete gitmiş Balıkesir sevdalısı bir Mühendis.. "Doyduğum yer değil, SEVDALI OLDUĞUM BALIKESİRDİR VATANIM" demiş ve almış kalemini başlamış yazmaya..

Dikkatini Çekebilir

BİLGE NESİL’DEN SINDIRGI’DA GENÇLİK PROJESİ

Bilge Nesil Enstitüsü’nün koordinatörlüğünde Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 finanse ettiği ve Sındırgı Belediyesi’nin destekleriyle …

Bir yorum

  1. Sındırgı Sporun yeni başkanı Emin olmuş hayırlı olsun.