Anasayfa / Gündem / Sindirgida.com 3 YAŞINDA

Sindirgida.com 3 YAŞINDA

Web Sitemiz 3 Yaşına Girdi.

Bilge Nesil Gençlik Bilişim Sanat ve Turizm Derneği web girişimi olarak devam eden Sindirgida.com adresimiz Sındırgı’mızı tanıtmak, Bilge nesillerin yetişmesini sağlamak,
Sındırgı yani memleketimize faydamız dokunsun ve bir hizmetimiz geçsin niyetiyle başlayan yolculuğumuz 24 Ocak 2014 tarihinde başladı.

Kurucularımızın kişisel gayretleri GSB projeleriyle ekip ruhuna kavuştu. Daha sonra bu çalışmamız Bilge Nesiller İçin Kapasite Geliştirme Projesine dahil oldu.

Bir yandan yayınlar ve bir yandan proje çalışmaları derken 2015 yılının sonlarında dernek haline geldi. Ekibimiz güçlü enerjisiyle sindirgida.com yayınlarına devam edecektir.

Günlük 1000 – 2000 aradı tıklanma (hit) alan derneğimizin web girişimine sizin de desteklerinizi bekleriz.

Bu arada Google’da ” Sındırgı ” yazarak aramada ilk sayfada çıkan ilk sivil web sayfasıdır. Başta gayretlerinden dolayı YAZARLARIMIZA ve bizi takip edenlere teşekkür ederiz.

Daha faydalı proje ve yazılara…

 

Yazar: Bilge Nesil Enstitüsü

Balıkesir merkezli kurulan ‘Bilge Nesil Enstitüsü’ özellikle Balıkesir ve çevresinde başta olmak üzere çeşitli çalışmalar ve projeler yapmak vazifesi ile kültürel ve tarihi değerleri gözeterek, akılcı, dinamik, itibarlı, etik değerlere bağlı, güçlü ve dinamik bir Sivil Toplum Kuruluşu ufkuyla hareket eder. Sındırgı Araştırmaları için Takipte Kalın!

Dikkatini Çekebilir

BELEDİYE VE MUHTARLIĞI KAZANANLARA VE KAYBEDENLERE

Teşekkür ve Etkili Bir Başlangıç: Seçimi kazandığınız için tebrikler! İlk adım olarak, destekçilerinize ve seçmenlere …