Anasayfa / Gündem / Bize Her Yer Seni Hatırlatır: Atatürk Silüetleri

Bize Her Yer Seni Hatırlatır: Atatürk Silüetleri

Bugün 19 Mayıs 2020! Saat 19:19 101 yıl önce 19 Mayıs 1919 tarihinde, Ulu önderin attığı bu adımlarla başlayan ve Türkiye Cumhuriyetine kadar gelen sürecin başlangıcıydı. Bu anlamlı günü ise Gazi Mustafa Kemal, yıllar sonra Bütün ümidim gençliktedir! diyerek gençlere armağan etti. Ulu önderin en anlamlı hediyelerinden biri olan 19 Mayıs’ı kutlamak isteyenler için onun ülkemizde bulunan DOĞAL şekilde oluşmuş siluetlerini listeledik.
PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN!

Bugün 19 Mayıs 2020! Saat 19:19 101 yıl önce 19 Mayıs 1919 tarihinde, Ulu önderin attığı bu adımlarla başlayan ve Türkiye Cumhuriyetine kadar gelen sürecin başlangıcıydı. Bu anlamlı günü ise Gazi Mustafa Kemal, yıllar sonra Bütün ümidim gençliktedir! diyerek gençlere armağan etti. Ulu önderin en anlamlı hediyelerinden biri olan 19 Mayıs'ı kutlamak isteyenler için onun ülkemizde bulunan DOĞAL şekilde oluşmuş siluetlerini listeledik.PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN! Ardahan - Damal - Karadağlarhttp://sindirgida.com/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1da-atat%C3%BCrk-sil%C3%BCeti/Balıkesir - Sındırgı - TaştepeBalıkesir Gömeç - Atatürk Kayalıklarıİzmir Foça - Atatürk Adası http://sindirgida.com/s%C4%B1nd%C4%B1rg%C4%B1da-atat%C3%BCrk-sil%C3%BCeti/
Puanla! - 100%

100%

Bu çalışmayı puanlayabilirsiniz..

User Rating: 5 ( 1 votes)

Yazar: Sındırgı Araştırma Topluluğu

Avatar
Sındırgı Araştırma Topluluğu, gençleri araştırmalara yönlendirmek amacıyla kurulmuş olup Bilge Nesillerin birçok yönden gelişmelerini, farklı bakış açıları kazanmalarını ve hayatları boyunca kullanabilecekleri bilgi ve beceri kazanmalarına imkan sağlamayı amaçlar. Vizyonumuz; doğru bilgiye ulaşıp, ihtiyaç olan bilginin üretilerek insanlığın hizmetine sunulmasını sağlamaktır.

Dikkatini Çekebilir

100 Yıl Önceki Hemşehrilerimiz: Sındırgı Rumları

Sındırgı ilk bakışta hiç fark edilmez, başka kasabalar gibi gözükür. Ayrımsamak için kirpikleri ön kabullere …