Anasayfa / Eğitim ve Bilişim / Yeryüzü Melekleri, Stajyer Proje Koordinatörlerini Arıyor..

Yeryüzü Melekleri, Stajyer Proje Koordinatörlerini Arıyor..

Yurt içinde ve Yurt dışında çeşitli çalışmalar yürüten Yeryüzü Melekleri Derneği; kadınlar ve gençler başta olmak üzere kız çocuklarının, gençlerin, engellilerin, bağımlıların, yaşlıların, gazilerin, birinci derece şehit yakınlarının, yok olma riskiyle karşı karşıya olan kültürel mirasa sahip olan bireylerin eğitimi; dayanışma ve yardımlaşma bilincini geliştirmek, sosyo-kültürel değerler için toplumun bilinçlenmesini; kültür sanat değerlerinin, kırsal kalkınma ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımı konusunda katkıda bulunmak üzere kurulmuştur.

“Bilge Nesiller İçin..” mottosuyla ve özellikle kadın ve gençlik haklarına katkıda bulunmak amacıyla 2015’ten beri her yaz devam eden projemize, Temmuz – Ağustos – Eylül aylarında yarı/tam zamanlı olarak Yeryüzü Melekleri Derneğinin Balıkesir Sındırgı’daki proje ofisinde bizlere omuz verebilecek, kendini geliştirmek isteyenlerin stajyer “Proje Koordinatörü” başvurularını bekliyoruz..

Yeryüzü Melekleri Derneği’nde staj yaparak kadınların ve gençlerin sosyal ve ekonomik yaşama katılımını arttırmak için yürütülen çalışmaların parçası olmak isteyen stajyerde aranan özellikler şunlar:

  • Üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarına devam eden veya bu programlardan mezun. (Öncelik İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler mezunları)
  • Yazılı ve Sözlü olarak İngilizceyi kullanabilen. (yada geliştirmek isteyen)
  • MS Office programlarına hakim.
  • Çalışma Yaşamında Kadın ve Gençlik Hakları konusuna duyarlı.
  • Ortak çalışma anlayışını benimsemiş.

Adayların özgeçmişlerini ve neden başvurmak istediklerine dair en fazla 1 sayfalık yazıyı en geç 12 Temmuz 2019 saat 17:00’a kadar yeryuzumelekleri@sindirgida.com adresine konu kısmına “Stajyer Proje Koordinatörü” yazarak e-posta ile göndermeleri gerekmektedir.

Yazar: Nefise Kadıoğlu

Sındırgı Haber Gazetesinde editör - yazar olarak çalıştım. Yeryüzü Melekleri Derneği başkan yardımcısı olarak Bilge Seramik ve Sanat Atölyesinde ve Sındırgı Kitap Kafe sosyal girişim projelerinde yer aldım. Güncel yazılarımı Sındırgı'nın Dijital Hafızası olan Sındırgı'da Yaşamdan takip edebilirsiniz. Sındırgı bizim memleketimiz.

Dikkatini Çekebilir

KÖYDE ÇÖP OLMAZ

Köy yaşamında israf ve atık kavramları neredeyse yoktur. Her şey doğaya saygı ve sürdürülebilirlik anlayışıyla …