Anasayfa / Sındırgı Araştırma ve Tanıtım / Değerlerimiz / Sındırgı’nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR’ın Vefatının Yıldönümü

Sındırgı’nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR’ın Vefatının Yıldönümü

 Sındırgı’da Bilge Nesillerin Yetişmesine En Büyük Destek Remzi Çakar’dandı
Bilge Nesillerin en büyük destekçisi, Bilge Nesiller Gençlik olarak gurur duyduğumuz, manevi koruyucumuz, Bilge Nesillerin büyük babası, hayırsever iş adamı, atamız, değerli büyüğümüz Remzi ÇAKAR geçtiğimiz sene bugün ebediyete intikal etti. İsmi hep Sındırgı’da yetişen Bilge Nesillerce yaşatılacak. ”İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” ve ”Millete hizmet eden o milletin efendisidir” Hadis-i Şeriflerince Allah kendilerine bol bol rahmet versin.

Remzi Çakar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ve Sındırgı Remzi Çakar Bilgi Evi’nin kurucusu, Sındırgı’nın Tanınmış İş Adamlarından REMZİ ÇAKAR’ın vefatının bugün yıldönümü.

İnnalillahi ve inne ileyhi raciun – Şüphesiz Biz Allah’tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O’nadır.” Bakara Suresi 156. Ayet

 

Yazar: Muhammet Asil Çetin

Ekonomist olarak öğrendiklerini, beğendiklerini hep Sındırgı için de istemiş, projeler hazırlamış, yazılar yazmış, Sındırgı için hayallerini yarınlara saklamış Sındırgı'da Yaşam proje koordinatörü. Aynı zamanda Bilge Nesil Gençlik Dernek Başkanı ve Gençlik Lideri.

Dikkatini Çekebilir

Sındırgı’da Yaşam Üzerine – 1

Sındırgı, yaşama enerjisinin ve sevincinin yeşermesi için uygun bir topraktır. Bu şirin ilçe, doğasıyla ve …